שיניים שנראות טוב הן גם מרגישות טוב

שמירה על שיניים בריאות היא לא רק לצחצח פעמיים ביום את השיניים, ואם החלטתם לעשות צעד נוסף בשמירה על השינים שלכם ולהשתמש במפי פה, מסתבר שזה עדיין לא מספיק.

יש כמה דברים נוספים שכדאי לדעת על שמירה על שיניים בריאות.

אז רגע אחד לפני שאתם רצים לחפש רופא שיניים ביקנעם כדאי ללמוד כמה טיפים שיעזרו לכם לשמור על השיניים שלכם בריאות והכי חשוב למנוע כאבים וסבל בעתיד.

שמירה על שיניים בריאות אינה רק צחצוח וחוט דנטלי. זה קשור לאוכל שאתה אוכל, מה אתה שותה, ובחירות אורח החיים שלך.

שמירה על שיניים בריאות חשובה לבריאות ולרווחה הכללית שלנו. מחקרים הראו שאנשים עם היגיינת פה לקויה נוטים יותר לסבול מבעיות בריאות, כמו מחלות לב, סוכרת ובעיות נשימה.

חשוב לצחצח שיניים פעמיים ביום עם מברשת שיניים בעלת זיפים רכים. צחצחו את הלשון כדי להסיר חיידקים שמצטברים שם. השתמש בחוט דנטלי לפחות פעם ביום והשתמש במי פה במידת הצורך.

אל תשכחו לשתות הרבה מים במהלך היום ולאכול מזונות עשירים בסידן כמו מוצרי חלב, ירקות עלים כהים, שקדים, ברוקולי וסרדינים.

טיפול שיניים חשוב לשמירה על שיניים בריאות. כמה מהדרכים הטובות ביותר לשמור על שיניים בריאות הן לצחצח שיניים פעמיים ביום ולהשתמש בחוט דנטלי לפחות פעם ביום. כדאי גם לשתות מים ולהימנע ממזונות מתוקים שעלולים להגביר את הסיכון לחורים.

הדרך הטובה ביותר לשמור על שיניים בריאות היא

 • צחצוח שיניים פעמיים ביום
 • שימוש בחוט דנטלי לפחות פעם ביום
 • שתיית הרבה מים
 • הימנעות ממזונות מתוקים
 • להימנע מעישון ושתייה מרובה של משקאות ממותקים.

לא רק השיניים גם הקוסמטיקה של עור הפנים הם חלק בלתי נפרד ממראה מושלם

 • אם כבר בוחרים מוצרי קוסמטיקה, ההמלצה שלנו היא מוצרי קוסמטיקה אורגנית.

  היתרונות של מוצרי קוסמטיקה אורגניים הם שאין בהם את אותם כימיקלים מזיקים כמו חלק משאר מוצרי הקוסמטיקה בשוק. הם גם טובים יותר לעור שלך מכיוון שהם אינם מכילים רעלים. זה חשוב במיוחד לאנשים עם עור רגיש.

  מוצרי קוסמטיקה אורגניים הם אלטרנטיבה טובה למוצרי איפור וטיפוח קונבנציונליים. הם עשויים מחומרים טבעיים שאינם גורמים נזק לעור.

  מוצרי הקוסמטיקה האורגניים האיכותיים מבית עשבי קדם הם מוצרים מובילים שמומלץ מאוד לנסות אותם.

היתרונות של מוצרי קוסמטיקה אורגניים הם:

 • 1) מרכיבים אורגניים עדינים לעור ואינם מכילים כימיקלים חריפים שעלולים להוביל להתפרצויות, פריחות או גירויים אחרים. 

  2) השימוש בחומרים טבעיים גורם לכך שאין צורך בחומרים משמרים שעלולים להזיק לעור בטווח הארוך. 

  3) מוצרי קוסמטיקה אורגניים הם אלטרנטיבה ידידותית לסביבה מכיוון שהם משתמשים בפחות אריזות ומייצרים פחות פסולת מאשר מוצרי איפור רגילים. 

  4) המחירים של מוצרי קוסמטיקה אורגניים נוטים להיות גבוהים יותר מאלה של איפור קונבנציונלי כי הם מכילים פחות מרכיבים מלאכותיים, אבל שווה לשלם יותר עבור משהו שיהיה טוב ואיכותי.

  מוצרי קוסמטיקה אורגניים נוצרים עם מרכיבים טבעיים ואינם מכילים כימיקלים מזיקים. הם בטוחים לעור ויש להם כמה יתרונות כמו היותם אנטי אלרגיים, היפואלרגניים וידידותיים לעור רגיש.