הזמנת רופא עד הבית עם רפואת שיניים - כבר לא חלום רחוק !

כואבת לכם השן? אתם מרגישים לא טוב? עלה לכם החום? למה שלא תזמינו רופא מקצועי שיגיע עד הבית שלכם, ויעניק לכם את העזרה המיטבית שלה אתם כל כך זקוקים! אם בעבר הזמנת רופא למען בריאות השיניים שלנו נראתה כמו חלום רחוק, הרי שהיום השירות אפשרי וזמין עבור כל האוכלוסייה, בתשלום  מיוחד, המאפשר את השירות עבור כל כיס!

רפואת שיניים, ובפרט רפואת חלל הפה וכאבים באזור השיניים, נחשב היום כצורך תמידי לבדיקות וטיפולים, המטרידים אותנו בחיי היום יום. רובכם וודאי תוהים –  בשביל מה אני זקוק להזמנת רופא אם בסך הכל אני מרגיש כאבים? ולכך אנחנו בדיוק באים לשפוך אור על המצב!

 

רובנו לא יודעים להזהות האם הכאבים באזור חלל הפה מעידים על כאב שיניים  – כאשר במקרה הנ"ל אנחנו בסך הכל נזקק לרופא שיניים שיפתור את המצב , או שמדובר במצב דלקתי מורכב הדורש התעמקות רפואית רחבה יותר, ועל כן נזקק לרופא אשר יאפיין את מוקד הכאב ודרך טיפולו.

הכאבים החזקים תופסים את רובנו לרוב, בשעות לא סטנדרטיות כגון: חגים, שבתות ושעות לילה מאוחרות, בהם המוקדים של קופות החולים לא מעניקים מענה וחדרי המיון עמוסים ומחייבים אותנו לחכות שעות ארוכות וכל זאת יחד עם כאב נלווה חזק. לפיכך, הקימה חברת אמבולנט מערך אופרטיבי ייחודי במינו המספק שירות הזמנת רופא עד בית הלקוח לכל שאלה ועזרה שיזקק לה. השירות כולל ייעוץ עם מוקד רפואי ובקבלת מענה מטעם נציג טלרפואה מוסמך שיכול להעניק פתרון, ואילו יש צורך – נשלח אל הלקוח רופא מיומן עד הבית שיכול להעניק פתרון רפואי, ובכך מונע מכם את ההמתנה בתורים הארוכים, את הנסיעה למוקדי החירום ואם מדובר בילד שלכם? אז ברור לכולם עד כמה קשה להיגרר עם ילדים קטנים בשעות מאוחרות ולהמתין יחד איתם לקבלת מענה רפואי – כאשר ניתן בעזרת שיחת טלפון אחת פשוטה להזמין רופא מהיר שיענה את הטיפול המקצועי ביותר בכם או בילדכם!

חברת אמבולנט לשירותכם לצורכי הזמנת רופא עד הבית בכל זמן וכל עת!

אמבולנט מעניקה פתרונות שירות הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים כאחד. אמבולנט הינה הספקית המורשית של משרד הביטחון, חברתנו עומדת בתקנים מחמירים בנושא החירום במערכת ISO מתקדמת.

לנו בחברת אמבולנט לחצני מצוקה, חשוב מאוד שאתם תרגישו בטוחים בכל זמן וכל עת! ועל כן אנחנו מציעים עבורכם את שירות לחצני המצוקה שלנו – מכשיר זעיר העושה את ההבדל בשמירה על חייכם! במקום לסבול מכאבים, לפחד על הבריאות שלכם, להילחץ המצב הרפואי שהתרחש  – הזמינו רופא! ותקבלו מענה מקצועי לעיה הרפואית.

ניתן לפנות למוקדי הטלרפואה של חברת אמבולנט לכל שאלה נוספת בטלפון 3899*. חברת אמבולנט בע”מ מאחלת לכם בריאות רבה!

צרו איתנו קשר

04-9590563

התמר 4, יקנעם עילית

מרפאת שיניים- ד"ר חנקין

מרפאה מקצועית ואיכותית ביקנעם. מגוון טיפולי שיניים איכותיים ואמינים בעזרת ציוד מתקדם.